E-booki

Pablo Poveda Gabriel Caballero.jpg

Kryminalne intrygi Gabriela Caballero #1

Gabriel Caballero

Pablo Poveda

Gabriel Caballero jest w tarapatach: na wybrzeżu Costa Blanca grasuje morderca.


Rektor Uniwersytetu Alicante umiera w tajemniczy sposób i nikt nie chce wiedzieć dlaczego. Wszystko wskazuje na zabójstwo, ale Gabriel musi dowiedzieć się prawdy: od tego zależy jego życie i praca. Nie będzie mu łatwo.

Przeżyj, wraz z najsłynniejszym dziennikarzem libertynem, pełną akcji, napięcia, tajemnic i zbiegów okoliczności przygodę na hiszpańskim wybrzeżu.


„Gabriel Caballero” to zwiastun „Wyspy ciszy”, szlagierowej na Amazonie powieści kryminalnej, która zdobyła serca tysięcy czytelników na całym świecie.

 
 
Pablo Poveda Wyspa ciszy.jpg

Kryminalne intrygi Gabriela Caballero #2

Wyspa ciszy

Pablo Poveda

Życie Gabriela Caballero jest w niebezpieczeństwie. Jedna rozmowa telefoniczna sprawi, że stanie się współwinnym przestępstwa.
Jego życie wkrótce zmieni się na zawsze.


Letni poranek na Costa Blanca, redakcja gazety, chylącej się ku bankructwu. Gabriel Caballero postanawia odpowiedzieć na anonimowe wezwanie o pomoc. Ciekawość zaprowadzi go do starej fabryki na obrzeżach miasta.


Wynik: zwłoki, zarzut zabójstwa i reporterka, która uprzykrzy mu życie.
Nie powinien słuchać tego głosu. Teraz musi sam znaleźć mordercę.

Pablo Poveda Klątwa Kraba_SOON.png

Kryminalne intrygi Gabriela Caballero #3

Klątwa Kraba

Pablo Poveda

Dziennikarz na krawędzi. Historia, której nie możesz przegapić.


Gabriel Caballero, uwięziony w sidłach tajnej wojny pomiędzy handlarzami narkotyków, może ufać tylko sobie. Jest gotów zaryzykować wszystko, nawet życie tych, których najbardziej kocha.

 

Nowy narkotyk rewolucjonizuje ulice hiszpańskiego wybrzeża. Ci, którzy go próbują, przed śmiercią tracą rozum. Caballero będzie musiał stawić czoła wrogom i wyzwaniom. Nie pomoże mu inspektor Rojo, zraniony stratą i zajęty poszukiwaniem zaginionej żony.